Zdalny inżynier

Nasi inżynierowie zdalnie pomagają w monitorowaniu pracy Twoich maszyn i ich operatorów. Dzięki temu masz więcej czasu i zmniejszasz koszty nadzoru nad maszynami.
Skontaktuj się
Zdalny inżynier

Zdalnie zajmiemy się Twoimi maszynami

Zdalny inżynier
Wyręczymy Ciebie w monitorowaniu pracy maszyn i ich operatorów. Zwiększ wydajność i zmniejsz koszty operacyjne w swojej firmie razem z nami. Nasza wykwalifikowana kadra zamontuje system monitoringu na Twoich maszynach i zdalnie będzie prowadziła ich nadzór.  Wszystkie Twoje maszyny widoczne będą w jednym panelu, będziemy nadzorowali pracę Twoich maszyn, a Ty będziesz mógł skupić się na swoich celach i biznesie.
Korzyści zdalnego inżyniera dla Twojej firmy

MONITORING MASZYN I KONTROLA PRACY

Zdalny inżynier umożliwia bieżące monitorowanie pracy maszyn i ich operatorów. Od teraz możesz skupić się na istotnych dla Twojego biznesu rzeczach, a my zajmiemy się monitoringiem Twoich maszyn i pracowników. Zmniejsz koszty operacyjne oraz zwiększ wydajność pracy i bezpieczeństwo.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

OSZCZĘDNOŚCI LICZONE W TYSIĄCACH

Zdalny inżynier nie obciąża Twojego budżetu i nie wiąże się z zatrudnianiem go na umowę o pracę. Za stałą niską miesięczną opłatę dostajesz dedykowanego inżyniera, który każdego dnia obserwuje Twoje maszyny i analizuje dane z nich spływające.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

RAPORTY DLA ZARZĄDU

  • Szybkie i przejrzyste raporty dla zarządu.
  • Przydatne dane na temat użytkowania maszyn i pracy wszystkich pracowników.
  • Automatyczne raporty zużycia prądu poszczególnych urządzeń.
POZNAJ SZCZEGÓŁY

Jakie maszyny monitorujemy?

Monitorowanie pracy maszyn CNC

Maszyny CNC i linie produkcyjne

Szacuje się, że jeszcze 85% maszyn nie zbiera danych. Niech Twoje maszyny zaczną mówić i wprowadź swoją firmę w erę Przemysłu 4.0.

EBKF Manager Monitoring spawalniczy

Spawarki

Twoi spawacze są najdroższą częścią łańcucha produkcji, zadbaj o ich efektywność, żeby zoptymalizować zwiększyć wydajność swojej firmy.

Monitorowanie wózków widłowych

Wózki widłowe i podnośniki

„Mamy za mało sztaplarek”- nasi klienci zbyt często słyszeli to zdanie, podłącz monitoring i zweryfikuj realne wykorzystanie sprzętu.

Zdalne monitorowanie pracy maszyn drukarskich

Drukarnie

Zbadaj jak wydajnie pracują Twoje falcerki, sztance i inne maszyny drukarskie. Zwiększ efektywność pracy i zacznij zarabiać więcej!

Monitorowanie pracy maszyn sprzątających

Maszyny sprzątające

Na trudnym rynku liczą się szczegóły, które pomogą zdobyć Twojej firmie przewagę konkurencyjną- pomożemy Ci w tym.

Monitorowanie maszyn

Wszystkie maszyny, które wykorzystują prąd

Monitoruj pracę maszyn, zwiększ wydajność i zoptymalizuj koszty operacyjne.

Monitorowanie pracy maszyn specjalistycznych

Maszyny budowlane

Sprawdź czy maszyny pracują tyle ile powinny oraz czy są we właściwym miejscu.

Monitorowanie maszyn budowlanych

Maszny specjalistyczne

Czy jesteś pewny gdzie są Twoje i czy robią co do nich należy? Zweryfikuj, czy nie jesteś w stanie osiągnąć większych oszczędności.

Monitorowanie maszyn leśnych

Maszyny rolnicze i leśne

Będziesz w stanie z biura sprawdzić czy Twoje maszyny i ich operatorzy robią to co do nich należy

i wiele innych....

Jak wygląda proces wdrożenia rozwiązań EBKF?

Dzięki komponentowej budowie naszych rozwiązań jesteśmy w stanie dostarczyć Ci w pełni działające rozwiązanie nawet w 7 dni. Szybki i sprawdzony proces wdrożenia zapewni 100% satysfakcji. Tylko 4 kroki dzielą Ciebie od zwiększenia wydajności pracy i obniżenia kosztów operacyjnych Twojej firmy.

Jeżeli mimo wszystko nie jesteś przekonany o korzyściach wdrożenie rozwiązań EBKF to proponujemy wdrożenie pilotażowe na mniejszej liczbie urządzeń.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

CHCESZ WYPRÓBOWAĆ USŁUGĘ ZDALNEGO INŻYNIERA?

TELEFON KONTAKTOWY

+48 607 731 817

ADRES EMAIL

office@ebkf.eu

Wysyłając formularz akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Doskonałe rekomendacje

Wspólnie z EBKF prowadziliśmy testy monitoringu procesu spawania. System EBKF spełnił stawiane przed nim oczekiwania. Rekomendujemy rozwiązania i współpracę z firmą EBKF.

Przemysław Cukrowski

STALKON SP. Z O.O.

Prowadzimy stały monitoring spawarek z zastosowaniem systemu EBKF. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z EBKF dlatego z pełnym przekonaniem polecamy Państwu usługi tej firmy.

Marek Hubczeńko

REMAK S.A.

Zainstalowanie systemu EBKF Manager na naszych spawarkach to nie był strzał w 10, to był strzał w 11.

Andrzej WIaderny

Prezes Metal-System

Firma EBKF w sposób wzorowy zmapowała nasze procesy biznesowe i odwzorowała je w platformie JobRouter. Dzięki temu zoptymalizowaliśmy koszty i podnieśliśmy efektywność pracy całej naszej firmy.

Piotr Andrzejewski

Prezes BKF Myjnie Bezdotykowe

Potwierdzamy skuteczność oraz przydatność rozwiązania przy monitorowaniu efektywności pracy urządzeń i operatorów. System EBKF Fleet Manager spełnił nasze oczekiwania i dawał możliwość analizy pracy spawarek oraz spawaczy.

Karol Stefański

JVP Steel, Welding Engineer

Stworzona na nasze zlecenie aplikacja płatnicza spełnia nasze oczekiwania. Realizacja projektu z EBKF odbywała się w sposób profesjonalny. Z czystym sumieniem polecamy współpracę z EBKF.

Fredrik Prans

Washstop, Członek zarządu

Klienci i partnerzy

EBKF partner RICOH
EBKF partner EASY ROBOTS

Potrzebujesz dobrego rozwiązania do monitorowania maszyn?

Skontaktuj się

Zdalny inżynier

Zdalny inżynier to nasza nowa usługa, która stanowi w ostatnim czasie niezwykle pożądane rozwiązanie wśród firm, które wykorzystują maszyny do pracy.

Zdalny monitoring maszyn świadczony przez nasz zespół jest prawdziwą rewolucją, której celem jest ograniczenie kosztów związanych z monitorowaniem pracy maszyn oraz napraw. Dzięki zdalnemu inżynierowi utrzymania ruchu jesteśmy w stanie szybko namierzyć nieprawidłowości w pracy oraz namierzyć potencjalne zbliżające się awarie. Wystarczy zainwestować w zdalne monitorowanie maszyn przez naszego inżyniera, żeby mieć czas na rozwój biznesu, a sprawę monitorowania maszyn zostawić specjalistą.

Modernizacja maszyn i pełen monitoring oferowane przez naszą firmę, to najwyższej jakości usługi dla każdego przedsiębiorcy. W ofercie posiadamy i monitoring maszyn produkcyjnych i urządzeń mobilnych. Bez wątpienia modernizacja maszyny, to inwestycja w przyszłość każdego przedsięwzięcia.

Zdalny inżynier utrzymania ruchu

System monitorowania zużycia energii elektrycznej ceniony jest wśród przedsiębiorców najbardziej. Takie monitorowanie maszyn pod tym kątem, daje bowiem możliwość zaoszczędzenia przez przedsiębiorstwa bardzo dużych pieniędzy wydawanych na rachunki za prąd. Z naszej strony oferujemy rozwiązania, z którymi monitorowanie pracy maszyn jest w stanie znacząco wpłynąć na kondycję Państwa firmy. Najczęściej nasze usługi obejmują monitorowanie linii produkcyjnej, bowiem to właśnie maszyny generują największe koszty. 
Stawiając na monitorowanie produkcji i monitorowanie procesu produkcji - jesteśmy w pełni do dyspozycji. Działamy, by pomagać firmom takim jak ta Państwa.

Zdalne monitorowanie maszyn

Monitoring pracy maszyn jest jednym z elementów naszych rozwiązań. Samo bowiem monitorowanie maszyn ma sens w momencie jak posiadamy inżyniera, który będzie miał czas zająć się interpretacją danych.