EBKF ENERGY METER
MONITORING ENERGII

Zarządzanie energią i poprawa efektywności energetycznej

Skontaktuj się

Sprawdzony monitoring energii

EBKF Energy Meter
Optymalizacja kosztów zużycia energii i poprawa efektywności energetycznej to cel wielu firm. Dzięki monitoringowi energii jesteś w stanie zaoszczędzić nawet do 20% kosztów rocznie oraz podnieść swoją efektywność energetyczną.

Korzyści dla Twojej firmy

MONITORING ZUŻYCIA ENERGII

System EBKF Manager umożliwia bieżące monitoring energii elektrycznej. Od teraz możesz zbierać informacje na temat zużycia energii, które będą systematycznie zmniejszać koszty operacyjne Twojej firmy.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

POPRAWA EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ

Dzięki modułom EBKF łatwo dowiesz się jak efektywne są maszyny produkcyjne w Twojej firmie. Po niedługim okresie będziesz też w stanie stwierdzić, które maszyny są zbędne i nie efektywne, a które nadmiernie używane.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

OSZCZĘDNOŚĆ NA ENERGII

Energia elektryczna i inne media to jedne z najwyższych kosztów operacyjnych jakie ponoszą firmy produkcyjne. Zbyt wysokie rachunki mogą stać się historią jeśli zaczniesz monitorować zużycie energii i zaczniesz efektywnie ją wykorzystywać. Do tego analiza statystyk pozwoli Ci wyeliminować zbędne i nieefektywne maszyny.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

DANE DLA MANAGERA

  • Szybkie i przejrzyste raporty dla managerów.
  • Efektywne zarządzanie marżą na produktach
  • Efektywne zarządzanie energią
  • Przydatne dane na temat użytkowania maszyn.
  • Automatyczne raporty zużycia prądu poszczególnych urządzeń.
POZNAJ SZCZEGÓŁY

AUTOMATYCZNA KONTROLA ZUŻYCIA ENERGII

Ustawienie reguł bezpieczeństwa, które samodzielnie włączą ALARMY zautomatyzują wykrywanie nieprawidłowości. Dostaniesz powiadomienie na przykład wtedy, gdy maszyna jest zbyt długo włączona i nie pracuje.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

  • Intuicyjny panel użytkownika.
  • Niezawodny sprzęt i aplikacje.
  • Wsparcie techniczne i szkolenia
  • Dostęp do danych z każdego miejsca na świecie
POZNAJ SZCZEGÓŁY

CHCESZ PODNIEŚĆ EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNĄ? SKONTAKTUJ SIĘ!

BEZPŁATNE KONTO DEMO?
MASZ PYTANIA?

TELEFON KONTAKTOWY

+48 607 731 817

ADRES EMAIL

office@ebkf.eu

Wysyłając formularz akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Jak wygląda proces wdrożenia rozwiązań EBKF?

Dzięki komponentowej budowie naszych rozwiązań jesteśmy w stanie dostarczyć Ci w pełni działające rozwiązanie nawet w 7 dni. Szybki i sprawdzony proces wdrożenia zapewni 100% satysfakcji. Tylko 4 kroki dzielą Ciebie od zwiększenia wydajności pracy i obniżenia kosztów operacyjnych Twojej firmy.

Jeżeli mimo wszystko nie jesteś przekonany o korzyściach wdrożenie rozwiązań EBKF to proponujemy wdrożenie pilotażowe na mniejszej liczbie urządzeń.

Zobacz 13 naszych realnych case study korzyści monitoringu maszyn.

Zobacz 13 case study

SYSTEM ZARZĄDZANIA ENERGIĄ- WYBRANE FUNKCJONALNOŚCI

MONITORING POJEDYNCZYCH PUNKTÓW POBORU ENERGII

Nie ważne czy chcesz monitorować cały zakład, linię produkcyjną czy maszynę CNC. Wszystkie dane są widoczne w jednym panelu. Poza zużyciem energii

System monitorowanie zużycia energii
MONITOROWANIE ZUŻYCIA ENERGII ONLINE

MONITOROWANIE  ENERGII ONLINE

Dane na temat zużycia energii są zdalnie aktualizowane. Dzięki temu masz na żywo podgląd o aktualnym wykorzystaniu energii i pracy Twoich maszyn.

AUTOMATYZACJARAPORTÓW ZUŻCIA ENERGII

AUTOMATYZACJA
RAPORTÓW ZUŻCIA ENERGII

Nie trać czasu na logowanie się do systemu monitorowania zużycia energii, automatyczne raporty każdego ranka będą lądować na Twoim mailu. Raportowanie i monitorowanie zużycia energii jest czasochłonne, zautomatyzuj to!

AUTOMATYCZNA ALARMY MONITORINGU ENERGII

Ustawieniu automatycznych alarmów o zbyt dużym wykorzystaniu energii a także automatyczne wyłączanie maszyn pomoże Ci podnieść efektywność energetyczną. Jesteś automatycznie powiadamiany o wszystkich nieprawidłowościach. Logujesz się do systemu kiedy faktycznie zachodzi taka potrzeba.  Monitorowanie zużycia energii działa praktycznie bez Twojego zaangażowania.

AUTOMATYCZNA ALARMY MONITORINGU ENERGII

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się

Doskonałe rekomendacje

Wspólnie z EBKF prowadziliśmy testy monitoringu procesu spawania. System EBKF spełnił stawiane przed nim oczekiwania. Rekomendujemy rozwiązania i współpracę z firmą EBKF.

Przemysław Cukrowski

STALKON SP. Z O.O.

Prowadzimy stały monitoring spawarek z zastosowaniem systemu EBKF. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z EBKF dlatego z pełnym przekonaniem polecamy Państwu usługi tej firmy.

Marek Hubczeńko

REMAK S.A.

Zainstalowanie systemu EBKF Manager na naszych spawarkach to nie był strzał w 10, to był strzał w 11.

Andrzej WIaderny

Prezes Metal-System

Firma EBKF w sposób wzorowy zmapowała nasze procesy biznesowe i odwzorowała je w platformie JobRouter. Dzięki temu zoptymalizowaliśmy koszty i podnieśliśmy efektywność pracy całej naszej firmy.

Piotr Andrzejewski

Prezes BKF Myjnie Bezdotykowe

Potwierdzamy skuteczność oraz przydatność rozwiązania przy monitorowaniu efektywności pracy urządzeń i operatorów. System EBKF Fleet Manager spełnił nasze oczekiwania i dawał możliwość analizy pracy spawarek oraz spawaczy.

Karol Stefański

JVP Steel, Welding Engineer

Stworzona na nasze zlecenie aplikacja płatnicza spełnia nasze oczekiwania. Realizacja projektu z EBKF odbywała się w sposób profesjonalny. Z czystym sumieniem polecamy współpracę z EBKF.

Fredrik Prans

Washstop, Członek zarządu

Klienci i partnerzy

EBKF partner RICOH
EBKF partner EASY ROBOTS

System monitorowania zużycia energii elektrycznej

System monitorowania zużycia energii elektrycznej jest najbardziej ceniony wśród przedsiębiorców. Takie monitorowanie maszyn pod tym kątem, daje bowiem możliwość zaoszczędzenia przez przedsiębiorstwa bardzo dużych pieniędzy wydawanych na rachunki za prąd. Z naszej strony oferujemy rozwiązania, z którymi monitorowanie pracy maszyn jest w stanie znacząco wpłynąć na kondycję Państwa firmy. Najczęściej nasze usługi obejmują monitorowanie linii produkcyjnej, bowiem to właśnie maszyny generują największe koszty. 
Stawiając na monitorowanie produkcji - jesteśmy w pełni do dyspozycji. Działamy, by pomagać firmom takim jak ta Państwa.

Monitor energii elektrycznej

System monitorowania zużycia energii elektrycznej jest najbardziej ceniony wśród przedsiębiorców. Monitorowanie energii elektrycznej pozwala oszczędzić na wydatkach związanych z prądem.

Monitoring Energii

Monitoring energii jest najbardziej ceniony wśród przedsiębiorców. Monitoring energii pozwala oszczędzić na wydatkach związanych z prądem.