EBKF Monitor- Monitorowanie maszyn i ich operatorów

Zwiększ wydajność pracy i zoptymalizuj koszty operacyjne.
Wszystkie Twoje maszyny w jednym panelu.
Zobacz jak to działaBezpłatne demo
System MES, monitorowanie maszyn, ebkf manager

Uniwersalny monitoring maszyn

EBKF Monitor
Zbieraj informacje o pracy swoich maszyn. Zwiększ wydajność i zmniejsz koszty operacyjne w swojej firmie. Monitoring działa niezależnie do zasady działania, wieku czy producenta maszyny. Wszystkie Twoje maszyny widoczne są w jednym panelu zarządzającym.

Jakie maszyny monitorujemy?

Monitorowanie pracy maszyn CNC

Wszystkie CNC, PLC i linie produkcyjne

Szacuje się, że jeszcze 85% maszyn nie zbiera danych. Niech Twoje maszyny zaczną mówić i wprowadź swoją firmę w erę Przemysłu 4.0.

EBKF Manager Monitoring spawalniczy

Spawarki

Twoi spawacze są najdroższą częścią łańcucha produkcji, zadbaj o ich efektywność, żeby zoptymalizować zwiększyć wydajność swojej firmy.

Monitorowanie wózków widłowych

Wózki widłowe i podnośniki

„Mamy za mało sztaplarek”- nasi klienci zbyt często słyszeli to zdanie, podłącz monitoring i zweryfikuj realne wykorzystanie sprzętu.

monitorowanie maszyn drukarskich

Drukarnie

Zbadaj jak wydajnie pracują Twoje falcerki, sztance i inne maszyny drukarskie. Zwiększ efektywność pracy i zacznij zarabiać więcej!

Monitorowanie maszyn

Wszystkie maszyny, które wykorzystują prąd

Monitoruj pracę maszyn, zwiększ wydajność i zoptymalizuj koszty operacyjne.

Monitorowanie maszyn budowlanych

Maszny specjalistyczne

Czy jesteś pewny gdzie są Twoje i czy robią co do nich należy? Zweryfikuj, czy nie jesteś w stanie osiągnąć większych oszczędności.

i wiele innych....

WYBRANE FUNKCJONALNOŚCI

MOŻLIWOŚĆ WDROŻENIA MONITORINGU NA KAŻDEJ MASZYNIE

Nie ważne czy chcesz monitorować linię produkcyjną, maszynę CNC, spawarkę czy wózek widłowy. Wszystkie Twoje maszyny są widoczne w jednym miejscu. Moduły monitorujące EBKF Box można zamontować na każdej maszynie niezależnie od zasady działania, producenta czy jej wieku.

Uniwersalny monitoring maszyn
Podgląd na wydajność maszyn

PODGLĄD NA DANE ONLINE

Dane na temat pracy maszyn są nieustannie aktualizowane. Dzięki czemu masz na żywo informacje o tym co się dzieje.

Automatyzacja raportów pracy maszyn

AUTOMATYZACJA
RAPORTÓW PRACY

Nie trać czasu na codzienne logowanie się do systemu w celu weryfikacji, automatyczne raporty pracy mogą każdego dnia lądować na Twoim mailu. Raportowanie i monitorowanie procesu produkcji jest czasochłonne, od teraz zautomatyzujesz tą czynność.

AUTOMATYCZNA ALARMY

Dzięki ustawieniu automatycznych alarmów o nieprawidłowościach takich jak na przykład: za niska wydajność pracy, opuszczenie obszaru pracy czy nie autoryzowane użycie maszyny, nie tracisz czasu na „ręczną" weryfikację tego co się dzieje. Jesteś automatycznie powiadamiany jak coś jest nie tak. Logujesz się do systemu kiedy faktycznie zachodzi taka potrzeba.  Dzięki EBKF Monitor monitorowanie produkcji i monitorowanie procesu produkcji działa bez Twojego zaangażowania.

Automatyzacja alarmów na temat pracy maszyn i ich operatorów
Dedykowane raporty dotyczące monitoringu maszyn

ADAPTACJA OPROGRAMOWANIA DO TWOICH POTRZEB

Jesteś zmuszony dostosować swój biznes do dostępnego oprogramowania? Nie z EBKF Monitor. Jesteśmy w stanie dopasować produkt do Twoich potrzeb.

Korzyści dla Twojej firmy

MONITORING MASZYN I KONTROLA PRACY

EBKF Monitor umożliwia bieżące monitorowanie pracy maszyn i ich operatorów. Dzięki kartom zbliżeniowym pracownicy mogą uruchamiać tylko ten sprzęt, do którego mają uprawnienia. Od teraz możesz zbierać wiele przydatnych informacji o pracy swoich maszyn, które będą systematycznie zmniejszać koszty operacyjne oraz zwiększać wydajność pracy i bezpieczeństwo.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

EFEKTYWNOŚĆ PRACY MASZYN, OEE PRODUKCJI I ICH OPERATORÓW

Dzięki modułom EBKF Box łatwo dowiesz się, z których urządzeń korzysta wybrany pracownik. Zobaczysz, ile czasu mu to zajmuje i czy w ogóle powinien to robić. Gdy ktoś zniszczy maszynę- Ty od razu będziesz wiedzieć kto to zrobił. Po jakimś czasie będziesz też w stanie stwierdzić, które maszyny są zbędne, a które nadmiernie używane.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

OSZCZĘDNOŚCI LICZONE W TYSIĄCACH

Dzięki monitoringowi istnieje o wiele mniejsze prawdopodobieństwo zniszczenia i nadmiernego zużycia sprzętu. Nie ma też możliwości niezauważonego wyniesienie urządzeń poza teren firmy. Do tego analiza statystyk pozwoli Ci znacznie zaoszczędzić na prądzie oraz wyeliminować zbędne i nieefektywne maszyny.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

STATYSTYKI DLA SZEFA ;)

  • Szybkie i przejrzyste raporty dla kierowników.
  • Przydatne dane na temat użytkowania maszyn i pracy wszystkich pracowników.
  • Automatyczne raporty zużycia prądu poszczególnych urządzeń.
POZNAJ SZCZEGÓŁY

WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO- ALARMY!

Można zweryfikować wiele reguł bezpieczeństwa, które włączą ALARMY. Dostaniesz powiadomienie na przykład wtedy, gdy maszyna jest zbyt mało efektywna lub gdy opuści wyznaczony teren. System może też ostrzegać przed awarią. Czujnik analizuje zmiany poboru prądu i wysyła ostrzeżenie, gdy coś jest nie tak z maszyną. Z Twojej firmy nigdy nic nie zginie, gdyż każde urządzenie jet monitorowane via GPS. Geofancing sprawia, że można z nich korzystać tylko w wyznaczonej lokalizacji.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

  • intuicyjny panel użytkownika.
  • Niezawodny sprzęt i aplikacje EBKF.
  • Wsparcie techniczne i szkolenia
POZNAJ SZCZEGÓŁY

Jak wygląda proces wdrożenia rozwiązań EBKF?

Dzięki komponentowej budowie naszych rozwiązań jesteśmy w stanie dostarczyć Ci w pełni działające rozwiązanie nawet w 7 dni. Szybki i sprawdzony proces wdrożenia zapewni 100% satysfakcji. Tylko 4 kroki dzielą Ciebie od zwiększenia wydajności pracy i obniżenia kosztów operacyjnych Twojej firmy.

Jeżeli mimo wszystko nie jesteś przekonany o korzyściach wdrożenie rozwiązań EBKF to proponujemy wdrożenie pilotażowe na mniejszej liczbie urządzeń.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

CHCESZ WYPRÓBOWAĆ USŁUGĘ EBKF MONITOR?

TELEFON KONTAKTOWY

+48 607 731 817

ADRES EMAIL

office@ebkf.eu

Wysyłając formularz akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Zobacz 13 naszych realnych case study korzyści monitoringu maszyn.

Zobacz 13 case study

Doskonałe rekomendacje

Wspólnie z EBKF prowadziliśmy testy monitoringu procesu spawania. System EBKF spełnił stawiane przed nim oczekiwania. Rekomendujemy rozwiązania i współpracę z firmą EBKF.

Przemysław Cukrowski

STALKON SP. Z O.O.

Prowadzimy stały monitoring spawarek z zastosowaniem systemu EBKF. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z EBKF dlatego z pełnym przekonaniem polecamy Państwu usługi tej firmy.

Marek Hubczeńko

REMAK S.A.

Zainstalowanie systemu EBKF Manager na naszych spawarkach to nie był strzał w 10, to był strzał w 11.

Andrzej WIaderny

Prezes Metal-System

Firma EBKF w sposób wzorowy zmapowała nasze procesy biznesowe i odwzorowała je w platformie JobRouter. Dzięki temu zoptymalizowaliśmy koszty i podnieśliśmy efektywność pracy całej naszej firmy.

Piotr Andrzejewski

Prezes BKF Myjnie Bezdotykowe

Potwierdzamy skuteczność oraz przydatność rozwiązania przy monitorowaniu efektywności pracy urządzeń i operatorów. System EBKF Fleet Manager spełnił nasze oczekiwania i dawał możliwość analizy pracy spawarek oraz spawaczy.

Karol Stefański

JVP Steel, Welding Engineer

Stworzona na nasze zlecenie aplikacja płatnicza spełnia nasze oczekiwania. Realizacja projektu z EBKF odbywała się w sposób profesjonalny. Z czystym sumieniem polecamy współpracę z EBKF.

Fredrik Prans

Washstop, Członek zarządu

Klienci i partnerzy

EBKF partner RICOH
EBKF partner EASY ROBOTS

Potrzebujesz dobrego rozwiązania do monitorowania maszyn?

Skontaktuj się

Monitorowanie maszyn i ich operatorów

Monitorowanie maszyn i ich operatorów stanowi w ostatnim czasie niezwykle pożądane rozwiązanie w świecie produkcji.

Monitoring maszyn jest prawdziwą rewolucją, której celem jest ograniczenie kosztów napraw, szybkie namierzenie awarii, znalezienie potencjalnych usterek. Wystarczy zainwestować w monitorowanie maszyn, by w każdym przypadku taka właśnie modernizacja maszyn przyniosła wiele korzyści dla absolutnie wszystkich przedsiębiorstw.

Modernizacja maszyn i pełen monitoring oferowane przez naszą firmę, to najwyższej jakości usługi dla każdego przedsiębiorcy. W ofercie posiadamy i monitoring maszyn produkcyjnych i urządzeń mobilnych. Bez wątpienia modernizacja maszyny, to inwestycja w przyszłość każdego przedsięwzięcia.

Monitoring zużycia energii elektrycznej

System monitorowania zużycia energii elektrycznej ceniony jest wśród przedsiębiorców najbardziej. Takie monitorowanie maszyn pod tym kątem, daje bowiem możliwość zaoszczędzenia przez przedsiębiorstwa bardzo dużych pieniędzy wydawanych na rachunki za prąd. Z naszej strony oferujemy rozwiązania, z którymi monitorowanie pracy maszyn jest w stanie znacząco wpłynąć na kondycję Państwa firmy. Najczęściej nasze usługi obejmują monitorowanie linii produkcyjnej, bowiem to właśnie maszyny generują największe koszty. 
Stawiając na monitorowanie produkcji i monitorowanie procesu produkcji - jesteśmy w pełni do dyspozycji. Działamy, by pomagać firmom takim jak ta Państwa.

Monitorowanie procesu produkcji

Monitorowanie procesu produkcji jest jednym z elementów naszych rozwiązań. Monitoring procesu produkcji obejmuje pracę maszyny i jej sprawność. Monitoring zużycia energii elektrycznej daje możliwość znalezienia oszczędności tam, gdzie tylko jest to możliwe. System SCADA i system MES jest również dobrym rozwiązaniem, dzięki którym możliwa jest optymalizacja procesu produkcji.

Raportowanie produkcji

Raportowanie produkcji jest kluczowym elementem naszego rozwiązania. Raportowanie produkcji obejmuje wydajność pracy maszyny oraz wydajność pracy operatorów. Raportowanie produkcji potencjalnie pozwalaj zwiększyć wydajność produkcji oraz wygenerować oszczędności. Dzięki raportowaniu produkcji możliwa jest optymalizacja procesu produkjci.

System SCADA

System SCADA i system MES jest również dobrym rozwiązaniem, dzięki którym możliwa jest optymalizacja procesu produkcji. System SCADA to architektura systemu sterowania składająca się z komputerów, sieciowej transmisji danych i graficznego interfejsu użytkownika (GUI) do zarządzania nadzorem nad procesem na wysokim poziomie, obejmująca również inne urządzenia peryferyjne, Wykorzystanie SCADA było rozważane również do zarządzania i obsługi procesów w budownictwie opartych na projektach.

System MES

Systemy realizacji produkcji czyli system MES to skomputeryzowane systemy wykorzystywane w produkcji do śledzenia i dokumentowania transformacji surowców w wyroby gotowe. System MES dostarcza informacji, które pomagają decydentom produkcyjnym zrozumieć, w jaki sposób aktualne warunki na hali produkcyjnej mogą być zoptymalizowane w celu zwiększenia wydajności produkcji. System MES działa w czasie rzeczywistym, aby umożliwić kontrolę wielu elementów procesu produkcyjnego.