EBKF RFID- Monitorowanie pracowników fizycznych

Zwiększ wydajność pracy zespołu i zoptymalizuj koszty operacyjne.
Skontaktuj sięBezpłatne demo
System MES, monitorowanie maszyn, ebkf manager

Monitoring pracowników fizycznych

EBKF RFID
Zbieraj informacje o pracy swoich pracowników. Zwiększ wydajność pracy i zmniejsz koszty operacyjne w swojej firmie. Rejestr pracy wszystkich Twoich pracowników widoczny jest w jednym panelu internetowym.

WYBRANE FUNKCJONALNOŚCI

MOŻLIWOŚĆ WDROŻENIA MONITORINGU W KAŻDEJ FIRMIE

Nie ważne czy chcesz monitorować pracowników produkcyjnych, operatorów maszyn CNC czy spawaczy. Raport pracy wszystkich Twoich pracowników widoczny jest w jednym miejscu. Moduły monitorujące EBKF Box można zamontować na każdej maszynie niezależnie od zasady działania, producenta czy jej wieku.

Uniwersalny monitoring maszyn
Podgląd na wydajność maszyn

PODGLĄD NA DANE ONLINE

Dane na temat pracy operatorów są nieustannie aktualizowane. Dzięki czemu masz na żywo informacje o tym kto i gdzie pracuje.

Automatyzacja raportów pracy maszyn

AUTOMATYZACJA
RAPORTÓW PRACY

Nie trać czasu na codzienne sprawdzanie raportów pracy. Automatyczne raporty pracy mogą każdego dnia lądować w Twojej skrzynce odbiorczej. Raportowanie i monitorowanie procesu produkcji jest czasochłonne, od teraz będziesz mógł to zautomatyzować.

Dedykowane raporty dotyczące monitoringu maszyn

ADAPTACJA ROZWIĄZANIA DO TWOICH POTRZEB

Jesteś zmuszony dostosować swój biznes do dostępnego oprogramowania? Nie z EBKF RFID. Jesteśmy w stanie dopasować produkt do Twoich potrzeb.

Korzyści dla Twojej firmy

MONITORING I KONTROLA PRACOWNIKÓW

EBKF RFID umożliwia bieżące monitorowanie pracy. Dzięki kartom zbliżeniowym pracownicy mogą rejestrować swój czas pracy. Od teraz możesz zbierać wiele przydatnych informacji o tym jak pracują Twoi pracownicy. Dzięki monitoringowi możesz zmniejszyć koszty operacyjne oraz zwiększyć wydajność pracy i bezpieczeństwo.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

ZWIĘKSZENIE EFEKTYWNOŚĆ PRACY OPERATORÓW

Dzięki modułom EBKF Box łatwo dowiesz się, z których urządzeń korzysta wybrany pracownik. Zobaczysz, ile czasu mu to zajmuje i czy w ogóle powinien to robić. Gdy ktoś zniszczy maszynę- Ty od razu będziesz wiedzieć kto to zrobił. Po jakimś czasie będziesz też w stanie stwierdzić, które maszyny są zbędne, a które nadmiernie używane.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

OSZCZĘDNOŚCI LICZONE W TYSIĄCACH

Dzięki monitoringowi istnieje o wiele mniejsze prawdopodobieństwo zniszczenia i nadmiernego zużycia sprzętu. Nie ma też możliwości niezauważonego wyniesienie urządzeń poza teren firmy. Do tego analiza statystyk pozwoli Ci znacznie zaoszczędzić na prądzie oraz wyeliminować zbędne i nieefektywne maszyny.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

STATYSTYKI DLA SZEFA ;)

  • Szybkie i przejrzyste raporty dla kierowników.
  • Przydatne dane na temat użytkowania maszyn i pracy wszystkich pracowników.
POZNAJ SZCZEGÓŁY

WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO- ALARMY!

Można zweryfikować wiele reguł bezpieczeństwa, które włączą ALARMY. Dostaniesz powiadomienie na przykład wtedy, gdy maszyna jest zbyt mało efektywna.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

  • intuicyjny panel użytkownika.
  • Niezawodny sprzęt i aplikacje EBKF.
  • Wsparcie techniczne i szkolenia
POZNAJ SZCZEGÓŁY

Jak wygląda proces wdrożenia rozwiązań EBKF?

Dzięki komponentowej budowie naszych rozwiązań jesteśmy w stanie dostarczyć Ci w pełni działające rozwiązanie nawet w 7 dni. Szybki i sprawdzony proces wdrożenia zapewni 100% satysfakcji. Tylko 4 kroki dzielą Ciebie od zwiększenia wydajności pracy i obniżenia kosztów operacyjnych Twojej firmy.

Jeżeli mimo wszystko nie jesteś przekonany o korzyściach wdrożenie rozwiązań EBKF to proponujemy wdrożenie pilotażowe na mniejszej liczbie urządzeń.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

CHCESZ WYPRÓBOWAĆ USŁUGĘ EBKF RFID?

TELEFON KONTAKTOWY

+48 607 731 817

ADRES EMAIL

office@ebkf.eu

Wysyłając formularz akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Klienci i partnerzy

EBKF partner RICOH
EBKF partner EASY ROBOTS

Potrzebujesz dobrego rozwiązania do monitorowania pracowników?

Skontaktuj się

Monitorowanie pracowników

Monitorowanie pracowników i kontrola pracowników stanowi w ostatnim czasie niezwykle pożądane rozwiązanie w świecie produkcji.

Monitoring pracowników jest prawdziwą rewolucją, której celem jest ograniczenie kosztów rejestrowania czasu pracy oraz zwiększenie wydajności pracy. Wystarczy zainwestować w monitorowanie pracowników, aby zwiększyć wydajność pracy maszyn.

Monitoring pracowników oferowany przez naszą firmę, to najwyższej jakości usługi dla każdego przedsiębiorcy. W ofercie posiadamy również monitoring maszyn produkcyjnych. Bez wątpienia monitorowanie pracy pracowników produkcji to inwestycja w przyszłość każdego przedsiębiorstwa.

Monitorowanie procesu produkcji

Monitorowanie pracy maszyn i monitorowanie procesu produkcji jest jedną z naszych specjalizacji. Monitoring procesu produkcji obejmuje pracę pracowników i maszyny. Monitoring zużycia energii elektrycznej daje możliwość znalezienia oszczędności tam, gdzie tylko jest to możliwe. System SCADA i system MES jest również dobrym rozwiązaniem, dzięki którym możliwa jest optymalizacja procesu produkcji.