EBKF Fleet Manager
Monitoring GPS floty pojazdów

Zoptymalizuj koszty floty. Zwiększ kontrolę.
Wszystkie Twoje pojazdy w jednym panelu.
Skontaktuj sięBezpłatne demo
System MES, monitorowanie maszyn, ebkf manager

Monitoring GPS i zarządzanie flotą pojazdów

EBKF Fleet Manager
Zbieraj informacje o pracy swoich floty pojazdów. Zwiększ wydajność i obniż koszty posiadania floty. Monitoring działa niezależnie do producenta czy wieku pojazdów. Wszystkie Twoje pojazdy i maszyny widoczne są w jednym panelu zarządzającym.

Jakie pojazdy monitorujemy?

Monitoring wózków widłowych

Wózki widłowe i podnośniki

„Mamy za mało sztaplarek”- nasi klienci zbyt często słyszeli to zdanie, podłącz monitoring i zweryfikuj realne wykorzystanie sprzętu.

Monitoring samochodów osobowych i ciężarowych

Pojazdy osobowe i ciężarowe

Na trudnym rynku liczą się szczegóły, które pomogą zdobyć Twojej firmie przewagę konkurencyjną- pomożemy Ci w tym.

Monitorowanie maszyn

Pojazdy posiadające akumulator

Monitoruj pracę pojazdów, zwiększ wydajność i zoptymalizuj koszty.

Monitorowanie pracy maszyn specjalistycznych

Maszyny budowlane

Sprawdź czy maszyny pracują tyle ile powinny oraz czy są we właściwym miejscu. Kontroluj zużycie paliwa.

Monitorowanie maszyn budowlanych

Maszny specjalistyczne

Czy jesteś pewny gdzie są Twoje i czy robią co do nich należy? Zweryfikuj, czy nie jesteś w stanie osiągnąć większych oszczędności.

Monitorowanie maszyn leśnych

Maszyny rolnicze i leśne

Będziesz w stanie z biura sprawdzić czy Twoje maszyny i ich operatorzy robią to co do nich należy

Jak wygląda proces wdrożenia rozwiązań EBKF?

Dzięki komponentowej budowie naszych rozwiązań jesteśmy w stanie dostarczyć Ci w pełni działające rozwiązanie nawet w 7 dni. Szybki i sprawdzony proces wdrożenia zapewni 100% satysfakcji. Tylko 4 kroki dzielą Ciebie od zwiększenia wydajności pracy i obniżenia kosztów operacyjnych Twojej firmy.

Jeżeli mimo wszystko nie jesteś przekonany o korzyściach wdrożenie rozwiązań EBKF to proponujemy wdrożenie pilotażowe na mniejszej liczbie urządzeń.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

CHCESZ WYPRÓBOWAĆ  EBKF FLEET MANAGER?

TELEFON KONTAKTOWY

+48 607 731 817

ADRES EMAIL

office@ebkf.eu

Wysyłając formularz akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

WYBRANE FUNKCJONALNOŚCI

MONITORING POJAZDÓW W CZASIE RZECZYWISTYM

Nie ważne gdzie się znajdują i co robią Twoje pojazdy. Zawsze masz na żywo podgląd gdzie są i co robią. Zidentyfikuj aktualnego kierowcę i dowiedz się czy rzeczywiście wykorzystuje pojazd do pracy.

Monitoring pojazdów
Monitoring paliwa

MONITORING I KONTROLA PALIWA

Dane na temat pracy pojazdów są nieustannie aktualizowane. Dzięki czemu masz na żywo informacje o tym co się dzieje i czy nie ponosisz niepotrzebnych kosztów.

WYZNACZANIE TRAS I ZADAŃ

Zarządzasz serwisantami lub handlowcami? Mamy coś dla Ciebie. Moduł planowania pracy pozwoli Ci zarządzać i kontrolować Twoich pracowników terenowych. Za jego pomocą zaplanujesz wizyty u klientów czy trasę dla swoich serwisantów.

Wyznaczenie tras i zadań dla serwisantów
Automatyzacja raportów pracy maszyn

AUTOMATYZACJA
RAPORTÓW

Nie trać czasu na codzienne logowanie się do systemu w celu weryfikacji statusu Twojej floty. Automatyczne raporty każdego dnia będą wysyłana na Twojego maila, tak żebyś miał czas na rozwój swojego biznesu. Od teraz monitorowanie floty jest szybkie i proste.

AUTOMATYCZNE ALARMY

Dzięki ustawieniu automatycznych alarmów o nieprawidłowościach takich jak na przykład: wyjazd z określonej strefy, uruchomienie pojazdu w niedozwolonych godzinach, przekroczenie prędkości czy zbyt duże spalanie, nie tracisz czasu na „ręczną" weryfikację tego co się dzieje. Jesteś automatycznie powiadamiany jak coś jest nie tak. Dzięki EBKF Fleet Manager monitorowanie pojazdów działa bez Twojego zaangażowania.

Automatyzacja alarmów na temat pracy maszyn i ich operatorów

Doskonałe rekomendacje

Wspólnie z EBKF prowadziliśmy testy monitoringu procesu spawania. System EBKF spełnił stawiane przed nim oczekiwania. Rekomendujemy rozwiązania i współpracę z firmą EBKF.

Przemysław Cukrowski

STALKON SP. Z O.O.

Prowadzimy stały monitoring spawarek z zastosowaniem systemu EBKF. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z EBKF dlatego z pełnym przekonaniem polecamy Państwu usługi tej firmy.

Marek Hubczeńko

REMAK S.A.

Zainstalowanie systemu EBKF Manager na naszych spawarkach to nie był strzał w 10, to był strzał w 11.

Andrzej WIaderny

Prezes Metal-System

Firma EBKF w sposób wzorowy zmapowała nasze procesy biznesowe i odwzorowała je w platformie JobRouter. Dzięki temu zoptymalizowaliśmy koszty i podnieśliśmy efektywność pracy całej naszej firmy.

Piotr Andrzejewski

Prezes BKF Myjnie Bezdotykowe

Potwierdzamy skuteczność oraz przydatność rozwiązania przy monitorowaniu efektywności pracy urządzeń i operatorów. System EBKF Fleet Manager spełnił nasze oczekiwania i dawał możliwość analizy pracy spawarek oraz spawaczy.

Karol Stefański

JVP Steel, Welding Engineer

Stworzona na nasze zlecenie aplikacja płatnicza spełnia nasze oczekiwania. Realizacja projektu z EBKF odbywała się w sposób profesjonalny. Z czystym sumieniem polecamy współpracę z EBKF.

Fredrik Prans

Washstop, Członek zarządu

Potrzebujesz dobrego rozwiązania do monitorowania pojazdów?

Skontaktuj się

Zobacz 13 naszych realnych case study korzyści monitoringu maszyn.

Zobacz 13 case study

Monitoring GPS pojazdów

Monitoring GPS pojazdów stanowi w ostatnim czasie niezwykle pożądane rozwiązanie wśród firm posiadających flotę pojazdów.

Monitoring GPS jest prawdziwą rewolucją, której celem jest ograniczenie kosztów paliwa, szybkie namierzenie pojazdu, znalezienie potencjalnych wycieków pieniędzy z firmy. Wystarczy zainwestować w monitorowanie pojazdów, by w każdym przypadku taka właśnie modernizacja przyniosła wiele korzyści dla absolutnie wszystkich przedsiębiorstw.

Modernizacja pojazdów i pełen monitoring GPS oferowane przez naszą firmę, to najwyższej jakości usługi dla każdego przedsiębiorcy. W ofercie posiadamy monitoring floty pojazdów i maszyn specjalistycznych. Bez wątpienia monitoring pojazdów, to inwestycja w przyszłość każdego przedsiębiorstwa.

Monitoring pojazdów

System monitorowania pojazdów jest najbardziej ceniony wśród przedsiębiorców. Monitoring floty pojazdów pod kątem zużycia paliwa i pozycji GPS, daje  możliwość zaoszczędzenia przez przedsiębiorstwa bardzo dużych pieniędzy wydawanych na utrzymanie floty. Z naszej strony oferujemy rozwiązania, z którymi monitorowanie pojazdów jest w stanie znacząco wpłynąć na kondycję Państwa firmy. Najczęściej nasze usługi obejmują monitorowanie pojazdów budowlanych i pojazdów specjalistycznych, bowiem to właśnie te pojazdy generują największe koszty. 

Stawiając na monitorowanie floty pojazdów - jesteśmy w pełni do dyspozycji. Działamy, by pomagać firmom takim jak ta Państwa.

Monitoring maszyn budowalnych

Monitorowanie maszyn budowlanych czy monitorowanie koparek jest jednym z kluczowych modułów naszych rozwiązań. Sam monitoring GPS koparek i monitoring GPS maszyn budowlanych obejmuje monitorowanie pozycji, pracy oraz spalania danego pojazdu.

Monitoring maszyn rolniczych

Monitoring maszyn rolniczych jest jednym z elementów naszych rozwiązań. Monitorowanie GPS pojazdów rolniczych obejmuje samą pracę maszyny, jej spalenie i pozycję. Monitoring operatora maszyny pozwala sprawdzić, kto rzeczywiście pracuje, a kto udaje pracę.

Monitoring maszyn leśnych

Monitorowanie maszyn leśnych jest kluczowym modułem naszych rozwiązań. Sam monitoring GPS maszyn leśnych obejmuje monitorowanie pozycji, pracy oraz spalania danego pojazdu.